cakirimsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
cakirimsi

Seviyeli Paylaşımın Yeni Adresi

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Harama Bakmakla İlgili Dehşet Verici Kıssa...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Admin

Admin
Admin
Admin

Adamın Biri Hacca Gitmiş.Hacda Kabe Nin Örtüsüne Sarılmış Ağlayan Biradam Görmüş.Ve Adam Her Tavafta Aynı Duayı Yapıyormuş.''Ya Rabbi Benibu Dünyadan Ahirete Müslüman Olarak Gönder,Ehli İman Olarakgönder.''Adam Soruyor Neden Her Tavafta Aynı Duayı Yapıyorsun,Hertavafta Ayrı Dua Yapılır Diyor.Diğeri Gözleri Kan Çanağı Haline Gelmişbir Vaziyette Dönmüş Şu Gözlerimin Şahit Olduğu Şeyleri Görseydin Senbu Duayı Ömürboyu Dilimden Düşürmezdin Diyor.Anlatmaya Başlıyor.Benimabim Mekke Caminde 50 Yıllık İmamlık Yaptı,İnsanlara Vazu Nasihattabulundu,Namaz Kıldırdı,Kuranı Kerime Hizmet Etti.Hastalandı,Ölümdöşeğine Düştü,Bizden Kuranı Kerim İstedi.Bizde Getirdik,Eline Aldı Veben Buna İnanmıyorum Dedi.Ben Hiristiyanım Dedi Ve Ruhunu Teslimetti.Onun Yerine Küçük Abim Geçti Oda 40 Yıl Nhizmet Etti.Oda İnsanlaraöbür Abim Gibi Hizmet Etti,Oda Bizden Vefat Edeceği Zaman Kuranı Kerimistedi,Bizde Getirdik Oda Eline Aldı Ben Buna İnanmıyorum Dedi Vefatetti.Abimler Harama Bakmaktan Gözlerini Muhafaza Etmezlerdi.Camiyegelen Kadınlara Bakarlarmış.Peki Kardeşlerim Biz Günde Kaç Defa Haramabakıyoruz,Şöyle Bir Düşünelim.İnsanın İmansız Gitmesine Nedenoluyor.Allah Muhafaza.Ona Göre Kendimize Dikkat Etmemiz Gerekir

(alıntı)

http://cakirimsi.yetkinforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]